שאלות נפוצות

מלבד בדיקות רווחיות ותחרות כל מוצר עובר בדיקה של היסטוריית מכירות וחשוב מכך תמחור בחצי שנה האחרונה (לעיתים נעשות בדיקות של שנה אחורה) המוצר יעלה רק לאחר שיעמוד בכל הפרמטרים הרצויים שהעיקריים שבהם – פוטנציאל רווח טוב, תחרות קלה עד בינונית, כמות מכירות בריאה, אמזון לא בתחרות, מחיר יציב חצי שנה אחורה, ברנד פתוח ומותר למסחר וכו’
זה משתנה ממוצר למוצר, ישנם לידים מלהיבים עם מבצעים חסרי תקדים שמרוב האטרקטיביות יסתיימו תוך יממה בודדה וישנם דילים מתחת לרדאר שישארו רלבנטים בחלק מהמקרים גם חודשים קדימה מה שאומר שנוכל לעשות שימוש בכל המאגר של המוצרים הקיימים ולא להיות תלויים בדילים שעולים באותו היום!
בניגוד לשיטות מקבילות בהן נעשות עבירות רבות על התקנון של אמזון השיטה הזאת עומדת לחלוטין בכל חוקי התקנון (TOS), אמזון מאפשרת לבצע מכירה חוזרת של כל מוצר על גבי דף מכירה קיים כל עוד מדובר במוצר זהה, השיטה מתבססת על יצירת מכירות על גבי דפי מוצר קיימים וותיקים ובפעולה זו אנו לא מבצעים שום עבירה.
בהחלט לא מכיוון שלא כל אחד מתוך 20 החברים בקבוצה יבחר בכל אחד מהדילים בכל יום. כמו כן אנחנו בהחלט נפגוש בתחרות לא פעם חברים מהקהילה אך כשבוחרים מוצרים עם קצב מכירות בריא יחסית וקונים מלאים יחסית קטנים (5-20 יח’) המוצרים של כל אחד מאיתנו ימכרו באותו היום או במקרה הרע באותו השבוע מה שבהחלט ישאיר מקום בבייבוקס לכולם.
בהחלט כן, מכיוון שהאטרקטיביות של כל ליד יכולה ללכת שבועות ואף חודשים קדימה, בנינו מערכת חכמה בה ניתן יהיה לסנן על פי רווחיות, שם ברנד, תאריך העלאה, קצב מכירות וכו’ כך שכחבר קבוצה תוכל להנות מהרבה יותר מאשר המוצרים שעלו באותו היום!
בדרך כלל כן, מכיוון שמוכר זקוק לכלים לאיתור מוצרים ולא פחות חשוב מכך לכלים לבדיקת היסטוריה וכדאיות, אך המנויים במערכת שלנו יהנו מפתרון מקיף לשני האתגרים הללו ויקבלו מוצרים מוכנים שעברו את כל הבדיקות המקיפות כך שאין שום צורך לשלם על כלים נוספים!
בהחלט לא, כדי להקל עליכם את המסחר אנחנו עושים מאמץ עילאי לאתר אך ורק את האחוזון הקטן של אותם הברנדים שלא נדרש שום אישור לטובת מכירתם.

זה הזמן להתחיל לעשות כסף!

בדקו את תוכניות המנוים שלנו ולא תתאכזבו